Łazienkowy Salon

Płytki i wyposażenie łazienek najwyższej jakości

Blog

Odkryj zalety płytek wielkoformatowych

Osoby, które nie przepadają za kafelkami, można podzielić na co najmniej kilka grup. Okazuje się przy tym, że spory ich odsetek stanowią odbiorcy, którzy nie mają nic przeciwko płytkom na podłodze, nie cierpią jednak fug i wysiłku, z jakim wiąże się utrzymywanie ich w czystości.

Na szczęście, płytki nie muszą już kojarzyć się z zajmującym długie kwadranse sprzątaniem. Jeśli uważamy, że brak fug jest tym, na czym zależy nam najbardziej, z pewnością do gustu przypadną nam płytki wielkoformatowe nie bez przyczyny budzące coraz większe zaciekawienie.

Wielki format płytek to jednak nie tylko obietnica utrzymania pomieszczenia w czystości bez wysiłku. Warto się nad nim zastanowić także dlatego, że może on zmienić charakter salonu, kuchni lub łazienki. Co warte podkreślenia, osoby przekonujące, że płytki tego rodzaju sprawdzają się jedynie w dużych przestrzeniach, nie mają wcale racji. Tak naprawdę, można umieścić je wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z odpowiednią ilością miejsca, aby zaprezentować taki rodzaj kafelka w całości.